08. januar 2024

Nova znanstvena monografija DOBA Fakultete

Na DOBA Fakulteti je izšla nova znanstvena monografija z naslovom Management prodaje, avtoric visokošolske učiteljice dr. Tine Vukasović in magistrice programa Marketing in prodaja, Gordane Fatur. Ta monografija prinaša bogat nabor teoretičnih in praktičnih znanj, osredotočenih na ključne vidike prodaje in njenega upravljanja, in ponuja neprecenljiv vpogled v področja, ki so ključna za uspešnost sodobnih podjetij na konkurenčnem trgu.

Monografija je razdeljena na več medsebojno povezanih poglavij, ki skupaj sestavljajo celosten pregled procesa menedžmenta prodaje. Ta delo bo služilo kot aktualizacija literature za predmet Marketing in prodaja in druge, s tem področjem, povezane predmete na fakulteti.

Za vse, ki vas zanima ta pomemben prispevek k akademskemu svetu, je >> monografija dostopna brezplačno.