Mesta prihodnosti
09. oktober 2018

Pametna mesta na sejmu Feel the Future v Celju

Andrej Žižek, predavatelj naše fakultete s kar dvema mednarodnima akreditacijama online študija, bo na predavanju z naslovom Mesta prihodnost – pametna mesta, predstavil napredne rešitve pri snovanju in upravljanju pametnih mest in slovenska pametna mesta, ki se lahko postavijo v vrh uspešnosti na področju ekonomskega razvoja in kvalitete bivanja.

Predavanje bo potekalo v četrtek, 18. 10, s pričetkom ob 10.30 v predavalnici sejemske dvorane L, sejmišča v Celju.

Na DOBA Fakulteti od leta 2016 razvijamo in edini v JV regiji izvajamo magistrski program Management pametnih mest, ki je po svoji vsebini v samem vrhu naprednega reševanja izzivov urbanih območij. V partnerstvu z evropskimi univerzami naša fakulteta sodeluje tudi v  raziskovalnem projektu TellMe, ki se ukvarja s preučevanjem in razvojem globalnih metropol.

Zanimive vsebinske članke in webinar o pametnih mestih lahko najdete na našem vsebinskem portalu DOBA Znanja.

Andrej Žižek, predavatelj DOBA Fakultete imel predavanje Mesta prihodnost – pametna mesta