Mobilnost in projekti
15. april 2019

Partnerstvo z UC – Leuven Limburg

Odlično sodelovanje z belgijsko univerzo na področju mobilnosti in dela na projektih.

V aprilu je predstavnica DOBA Fakultete Nina Turčin obiskala našega belgijskega partnerja University College Leuven Limburg. Omenjena belgijska univerza deluje v devetih kampusih in ima letno okrog 14.000 študentov.

Sodelovanje z njimi je plod našega članstva v Businet Network in zajema mobilnost študentov e-študija, učiteljev in osebja ter vrsto projektov. Z njimi sodelujemo pri organizaciji in izvedbi 24-urnega virtualnega projekta International Innovation Hackathon ter virtualnega timskega dela pri predmetu Spletni marketing.

UCLL prav tako omogoča študentom DOBA Fakultete izmenjavo za študij v okviru Erasmus+ mobilnosti.

Z njihovo učiteljico Griet Barrezeele odlično sodelujemo tudi v sklopu projekta EnDigiCom (Enhanced Digital Competencies for Business Usage), ki je del sheme Erasmus+, Strateška partnerstva.

Obisk je prispeval k razvoju novih idej in projektov za skupno sodelovanje, ki bodo našim študentom še naprej prinašali edinstvene možnosti pridobivanja znanja in razvoja kompetenc.