Povezovanje z gospodarstvom
27. maj 2019

Podpisana dva nova sporazuma o sodelovanju

DOBA Fakulteta je v tem tednu sklenila dva nova sporazuma o sodelovanju, in sicer s podjetjem LUMAR IG d.o.o. in zavodom Poligon, zavod za razvoj kreativnih industrij.

Sodelovanje in povezovanje s podjetji in organizacijami je na naši fakulteti stalna praksa. Študenti online študija za podjetja/organizacije, s katerimi ima fakultete v ta namen sklenjene sporazume, pripravljajo številne projektne naloge, poslovne načrte, razvijajo projektne ideje in na ta način pridobivajo zelo pomembna praktična znanja.

Sporazumi opredeljujejo sodelovanje pri izvajanju pedagoškega procesa, in sicer pri prenašanju izkušenj iz prakse v študijski proces, pri skupni obravnavi iskanja rešitev problemov, ki jih zaznavajo v podjetjih, pri analizah in projektih, ki jih v študijskem proces izvajajo študenti ter pri izvajanju strokovne prakse v podjetjih.