E-študij
04. junij 2018

Postanite online mentor!

Na DOBA Fakulteti iščemo honorarne sodelavce - online mentorje s področja marketinga in turizma. Online mentorji so namreč v online izvedbi našega pedagoškega procesa e-študija nepogrešljiv člen.

Vabimo vas, da se nam oglasite, če:

• imate delovne izkušnje s področja marketinga ali turizma,
  • imate pridobljeno najmanj VII. raven izobrazbe (univerzitetna izobrazba) ali zaključeno II. bolonjsko stopnjo s področja marketinga ali turizma,
  • znate motivirati in prevzeti pobudo,
  • imate dobre komunikacijske in digitalne kompetence, ki so nujne za delo online mentorja,
  • bi želeli sodelovati z nami kot online mentor.

Če ste se v zgornjem zapisu prepoznali in bi želeli z nami sodelovati kot online mentor, vas vabimo, da se do 31. avgusta oglasite vodji online mentorjev, Zvezdani Strmšek, in ji pošljete življenjepis ter kopijo diplome zaključene izobrazbe na zvezdana.strmsek@doba.si.

Za vse zainteresirane bomo pripravili kratko online usposabljanje.