11. oktober 2021

Predavanje dr. Andreja Žižka na Dnevu nacionalne varnosti

Na 5. Dnevu nacionalne varnosti bo sodeloval tudi Dr. Andrej Žižek, visokošolski učitelj DOBA Fakultete, ki bo prestavil prispevek na temo Pametna mesta: rešitev ali le nov izziv na področju varnosti?

V sredo, 13. oktobra 2021, bo v Ljubljani potekal 5. Dan nacionalne varnosti, ki ga organizirajo IVK Inštitut za varnostno kulturo, Fakulteta za varnostne vede Univerze v Mariboru in Fakulteta za družbene vede Univerze v Ljubljani. Na njem bodo strokovnjakinje in strokovnjaki iz različnih organizacij in ved predstavili dobre prakse s področja nacionalne varnosti.

Dogodek je brezplačen in namenjen strokovni in laični javnosti. Celoten program je dostopen na povezavi.

Intervju z dr. Žižkom na podobno tematiko je bil objavljen na portalu Varen svet, marca letos.