30. november 2022

Priložnost za mednarodno virtualno mobilnost

Online Programme on Environmental Communication, ki jo študentom, diplomantom, profesorjem, online mentorjem, raziskovalcem, strokovnim delavcem ter drugi javnosti, željnim novih znanj na področju okoljskega komuniciranja ponuja naš mednarodni partner iz RS Makedonije, ICS – Institut za komunikacijske studije.

Šest mesečni (neformalni) program, ki bo potekal od januarja do junija 2023, bo v celoti potekal online,  v angleškem jeziku, vseboval bo 5 predmetov in hackathon. Program je brezplačen in udeležencem omogoča, da izberejo posamični predmet ali celoten program. Ob uspešnem zaključku pridobijo certifikat in ECTS, kar omogoča uveljavljanje/ priznavanje pridobljenih znanj skozi programe vseživljenjskega učenja na različnih institucijah. Vsi zainteresirani imajo čas za prijavo do 18. decembra 2022.

Na Doba Fakulteti študentom ponujamo več priložnosti za mednarodne virtualne mobilnosti (npr. WAB – Working Across Borders, Hackathon, programi usposabljanja znotraj mednarodnih projektov) s čemer jim omogočamo nadaljnji razvoj in krepitev njihovih mednarodnih kulturnih kompetenc, delo v mednarodnih timih, komunikacijo v angleškem jeziku...

Več informacij lahko najdete v priponki Info-list, na spletni strani www.communicating.green ter na Facebook in Instagram strani programa.

Kontaktna oseba: Dejan Andonov, koordinator programa - info@communicating.green.