11. oktober 2022

Novo priznanje uspešnemu delu

Na delovnem obisku na Gospodarski Zbornici Slovenije je danes direktorica DOBA Fakultete, Jasna Dominko Baloh, prejela priznanje za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke. Priznanje ji je podelil direktor GZS-ja Aleš Cantarutti.

Nagrada GZS pomeni posebno priznanje, da naš trud ni neopažen. Je potrditev našega skupnega znanja, nenehnega učenja, skupne vizije in odgovornosti. Tudi v prihodnje bomo bogatili naš prostor z novimi znanji in inovativnimi oblikami izobraževanja.

Ob vrsti nagrad, ki jih je direktorica Jasna Dominko Baloh prejela v preteklih letih, naj posebej izpostavimo, da je leta 2000 prejela najvišje državno priznanje RS na področju šolstva v Sloveniji za posebno uspešno vzgojno-izobraževalno, inovacijsko in organizacijsko delo na področju izobraževanja odraslih.