01. julij 2021

Profesorica DOBA Fakultete sodelovala na mednarodni virtualni konferenci EDEN

Dr. Marina Letonja, predavateljica DOBA Fakultete, se je udeležila mednarodne virtualne konference EDEN na temo Lessons from a pandemic for the future of education.

Predstavila je članek, ki ga je pripravila skupaj z dr. Živo Veingerl Čič, dr. Anito Maček in dr. Markom Divjakom: HOW DOBA BUSINESS SCHOOL ADAPTED ITS BUSINESS MODEL DUE TO CORONAVIRUS PANDEMIC?

Letošnja konferenca, ki je potekala od 21. do 24. junija, je obeležila 30 let delovanja združenja EDEN, ki je bilo ustanovljeno leta 1991 kot mednarodno izobraževalno združenje in neprofitna organizacija, odprto za ustanove in posameznike, ki se ukvarjajo z online izobraževanjem, in - širše gledano - odprtim izobraževanjem na daljavo.

EDEN z vsestranskim strokovnim znanjem zajema vse ravni formalnega in neformalnega izobraževanja in usposabljanja in njegova vloga je bila vedno spodbujati mreženje, mednarodno sodelovanje in strokovni razvoj.