07. maj 2018

Sodelovanje s hrvaško univerzo

V mesecu aprilu smo gostili predstavnici Univerze iz Reke, s Pravne fakultete. Suzana Weiss in Marja Kostelac, ki sta prišli na DOBO v sklopu Erasmus mobilnosti, sta se spoznali z našim načinom e-študija, organiziranostjo ter se srečali z zaposlenimi in učitelji.

»Za Erasmus bivanje smo izbrali DOBA Fakulteto, ker smo želeli spoznati način online študija. V našem kratkem obisku, ki je trajal 3 dni, smo dobili vpogled v strukturo in način organizacije študija. Prepričali smo se, da je DOBA dobro organizirana fakulteta, ter da je vloženega veliko truda zaposlenih, ki skrbijo za izvajanje inovativnega načina učenje ter za to, da je le-to študentom zanimivo, čim lažje, ugodneje in, seveda, da uspešno zaključijo začeti študij. Veseli nas, da bomo znanja in informacije ter novo pridobljeno znanje uporabljati pri svojem nadaljnjem delu, ter da bodočim študentom lahko priporočamo online študij. Zahvaljujemo se vsem zaposlenim, da so nam v izjemno gostoljubnem okolju predstavili svoj način in metode dela.« Tako sta svoje vtise po obisku strnili gostji, ki sta bili navdušeni tudi nad mestom Maribor.