08. november 2017

Sodelujemo pri razvoju avtonomnega inteligentnega e-učnega sistema

V okviru sheme Javne agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije (ARRS) smo pričeli z raziskovalnim projektom AIPES (Avtonomni inteligentni in prilagodljivi e-učni sistem). Tako naša fakulteta, ki je vodilna na področju online izobraževanja, izboljšuje svoje izobraževalne procese.

V projektu bomo kot partnerji sodelovali z raziskovalci iz Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani, pri čemer bo glavni rezultat vzpostavitev sistema za merjenje in razvoj informacijske pismenosti mladostnikov.

DOBA Fakulteta, ki je vodilna na področju online izobraževanja, se priklučuje tudi različnim razikovalnim projektom, saj s tem izboljšuje tudi svoje izobraževalne procese.

Vabimo vas, da sodelujete in pregledujete vsebine na projektu tudi vi. Povezavo do spletne strani najdete tukaj.