14. oktober 2021

Sodelujemo v projektu mednarodne virtualne mobilnosti Working Across Borders

Zelo smo ponosni, da že drugo leto sodelujemo v projektu mednarodne virtualne mobilnosti Working Across Borders, s 14 partnerji s področja izobraževanja iz 13 držav – Belgije, Nizozemske, Finske, Gane, Italije, Gvatemale, Indonezije, Rusije, Kazahstana, Ukrajine, ZDA, Kanade in Slovenije. V projekt je vključenih več kot 700 študentov iz sodelujočih institucij.

Enajst študentov DOBA Fakultete je uspešno opravilo test in se uvrstilo v mednarodne time, ki bodo razvijali trajnostno naravnane poslovne rešitve za mednarodno podjetje GARCIA, ki proizvaja in prodaja produkte iz jeansa.

Globalni kick-off, primer, kako izgleda globalno učenje, ki ga je v živo spremljalo preko 500 študentov, profesorjev in coachev, je bil 11. oktobra, vodili pa so ga kolegi iz Durham Collegea (Kanada) in Binius Univrsity (Indonezija).