19. april 2023

Srečanje Programskega sosveta DOBA Fakultete

V torek, 18. aprila, je na DOBA Fakulteti potekalo vsakoletno srečanje predstavnikov Programskega sosveta DOBA Fakultete.

Povezanost DOBA Fakultete z okoljem se kaže tudi v delovanju Programskega sosveta, ki ga sestavljajo predstavniki gospodarstva, družbenih organizacij in lokalne skupnosti - Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete, Branka Aralica, direktorica Mrežnega podjetniškega inkubatorja Vrelec Rogaška Slatina, Tina Cipot, vodja korporativnega komuniciranja Lidl Slovenija, mag. Mitja Jermol, vodja centra za prenos znanja na področju informacijskih tehnologij, mag. Bernard Memon, direktor Zavoda RS za zaposlovanje, OE Maribor, dr. Rasto Ovin, dekan DOBA Fakultete, mag. Franci Pivec, visokošolski učitelj na DF, IZUM, mag. Aleksandra Podgornik, direktorica ŠGZ, mag. Natalie Cvikl Postružnik, visokošolska učiteljica na DF in direktorica podjetja Insights d.o.o, Bojan Radusinović, diplomant programa Marketing, odnosi z javnostmi in Aleksander Svetelšek, direktor podjetja SA & AS Aleksander Svetelšek s.p.

Programski sosvet je posvetovalni organ fakultete, ki pripomore h kritičnemu razmišljanju o študijskih programih, povezanosti fakultete z gospodarstvom, vpogledu v potrebe gospodarstva, dostopu do povratnih informacij s trga dela in oblikovanju predlogov za dopolnitev programov ter nadaljnji razvoj študijskih programov DOBA Fakultete.

Na tokratnem srečanju so člani programskega sosveta razpravljali o dosežkih DOBA Fakultete u letu 2022 in ključnih usmeritvah ter ciljih v letu 2023.