23. april 2019

Strokovna ekskurzija v Terme Olimia

V sklopu študijskega programa Poslovanje in upravljanje v turizmu vas vabimo na strokovno ekskurzijo v Terme Olimia, ki bo potekala v soboto, 18. maja 2019, od 10. ure.

Udeležba na ekskurziji je prostovoljna, vendar zelo priporočljiva, saj vam bo ponudila zanimive informacije o tem, kako v turizmu ponuditi unikatne storitve, kot jih ponujajo Terme Olimia. Prav tako pa boste spoznali svoje študijske kolege iz Slovenije, Hrvaške in Srbije, z njimi izmenjali znanje, izkušnje ter dobre prakse.

DOBA Fakulteta na strokovni ekskurziji

Terme Olimia, Hotel Breza; Vir: https://www.terme-olimia.com/

Dan v Termah Olimia bo zajemal:

• predstavitev programske ponudbe term,
  • ogled njihovega najmodernejšega hotela Sotelia,
  • ogled toplic in ponudbe wellnesa,
  • ogled glamuroznega kampinga Glamping resort Olimia Adria Village, ki je bil leta 2017 izbran za naj glamping v Sloveniji.

Strokovno ekskurzijo bo vodila predstavnica term, tako boste imeli priložnost izvedeti, kako voditi in organizirati tovrstno programsko ponudbo.

Naše druženje bomo zaključili okoli 13. ure.

V kolikor bi želeli po ekskurziji, preizkusiti njihove storitve ali si privoščiti podaljšan vikend, so v Termah Olimia za vas pripravili posebno ponudbo nočitve, in sicer:

Hotel Breza, sobota 18. 5. 2019
1x nočitev z zajtrkom : 62,00 EUR po osebi v dvoposteljni sobi
2x nočitev z zajtrkom: 110,00 EUR po osebi v dvoposteljni sobi
Oba paketa vključujeta tudi:
- kopanje v Termaliji Relax,
- uporabo fitness studia,
- uporabo kopalnega plašča in brisače.

Doplačilo za enoposteljno sobo: 25,00 EUR po osebi na noč
Turistična taksa: 2,50 EUR
Ob rezervaciji je NUJNO, da poveste, da ste študent/ka DOBA Fakultete.

Strokovna ekskurzija je dodatna in prostovoljna aktivnost, ki jo organiziramo na fakulteti. Stroški povezani z vašo udeležbo na ekskurziji niso zajeti v stroške študija, kar pomeni, da za njihovo kritje poskrbite sami. Prosimo vas, da se na strokovno ekskurzijo prijavite do najkasneje 6. maja 2019 vodji programa Kseniji Drolc na elektronski naslov ksenija.drolc@doba.si, kjer dobite tudi več informacij glede strokovne ekskurzije.

Lepo vas pozdravljava!

Ksenija Drolc, vodja programa