07. maj 2018

Strokovna revija praznuje 10. obletnico delovanja

Izid letošnje prve številke znanstveno-strokovne revije Mednarodno inovativno poslovanje ima za fakulteto poseben pomen: izpolnjuje se prvo desetletje, kar jo izdajamo.

V tem času je revija predstavljala priložnost za objavljanje prispevkov učiteljev in sodelavcev DOBA fakultete in drugih zainteresiranih strokovnjakov. Za fakulteto kot tudi za avtorje je izjemnega pomena, da se povečuje mednarodna prepoznavnost revije. Tako tudi na ta način z veseljem sporočamo, da smo bilo prejšnji mesec vključeni še v bazo DOAJ, ki omogoča široko mednarodno prepoznavnost revije in dopolnjuje v zadnjem času pridobljene baze, kot so dLib – Europeana, Research Gate in RePec -  Econ – Paopers.

Tokratna številka prinaša pet prispevkov, ki jih odlikuje iskanje novih izzivov v znanosti in metodološki pristopi, kot prvi uvrščen pa je članek o doslej redko poznani inačici turizma – t. i. temnem turizmu. Vabljeni k branju revije, ki jo najdete na povezavi.