14. februar 2023

Transnacionalni partnerski sestanek: Kick-off projekta Leaders of the green economy (LGE)

8. in 9. februarja je na UACS (University American College Skopje, Severna Makedonija) potekal kick-off sestanek, transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta Leaders of the green economy. Na sestanku so aktivno sodelovali predstavniki partnerskih institucij iz Severne Makedonije, Bolgarije in Hrvaške.

Namen sestanka je bil pregled administrativnih, formalnih dogovorov, pogovor o projektnih aktivnostih ter predvidenih rezultatih posameznih delovnih sklopov. Naslednji projektni dogodek bo organiziran 31. marca na DOBA Fakulteti, ko bomo visokošolski učitelji na delavnici delili dobre prakse na področju študij primerov, kvizov, vključevanja strokovnjakov iz podjetij z namenom priprave gradiv, video posnetkov za usposabljanje na temo zelene in krožne  ekonomije.

Predstavljeni so bili prvi rezultati mednarodne raziskave, ki smo jo izvedli med študenti vseh partnerskih institucij na temo trajnostnega razvoja, zelene in krožne ekonomije. Iz DOBA Fakultete je sodelovalo 98 študentov.

Veselimo se naslednjih aktivnosti na projektu in skupnega ustvarjanja vsebin!