Družbena odgovornost
03. junij 2019

Tudi letos DOBA Fakulteta na IRDO konferenci

Visokošolska učiteljica doc. dr. Marina Letonja je na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s kar dvema mednarodnima akreditacijama online študija, nosilka predmeta Družinsko podjetništvo. Tokrat bo na konferenci predstavila prispevek Socially responsible entrepreneurship and the small family firm.

V Mariboru bo 20. in 21. junija potekala že 14. IRDO mednarodna znanstveno-poslovna konferenca: Družbena odgovornost: Razvoj, uporaba in merjenje vpliva. Glavna tema tokratne konference IRDO 2019 je zagotoviti širši vpogled v to, kar lahko raziskovalci, učitelji in menedžerji storijo in bi morali storiti za vključitev družbene odgovornosti v svoje dejavnosti.

Prispevek »Socially responsible entrepreneurship and the small family firm« je doc. dr. Marina Letonja pripravila skupaj s prof. dr. Borisom Cizljem in prof. dr. Ajdo Fošner.