06. februar 2023

Učiteljica DOBA Fakultete s prispevkom na ADMA kongresu

Kongres ADMA že dobra tri desetletja povezuje vse, ki skrbijo, da ključni procesi v organizacijah javnega in zasebnega sektorja potekajo utečeno in učinkovito.

Program kongresa že tradicionalno sestavljajo trije stebri: strateškost, učinkovitost in uravnoteženost, letošnja osrednja tema pa bo Močnejši od sprememb. Pod drobnogledom bodo spremenjeni načini dela, ki jih v poslovne procese posredno ali neposredno vnaša digitalizacija.

Doc. dr. Živa Veingerl Čič, visokošolska učiteljica na DOBA Fakulteti je doktorirala s področja upravljanja individualne uspešnosti zaposlenih ter ima več kot dvajset let izkušenj v poslovnem sektorju na področju trženja, komuniciranja, svetovanja  in kadrovskega menedžmenta.

Na ADMA kongresu bo nastopila v petek, 19. maja s prispevkom: Osebna agilnost - ključna kompetenca v negotovem okolju.

>> S kodo DOBA5 prejmete popust pri nakupu kotizacij.

>> Prijavite se na izbor ADMA odličnost leta