Zanimiv program
26. april 2018

Ujemite izzive prihodnosti na Skoju

Za študente online študija DOBA Fakultete posebne, nižje cene za udeležbo na 21. Slovenski konferenci o odnosih z javnostmi.

Izzivi prihodnosti, doseganje zavzetosti zaposlenih in krizno komuniciranje so temeljne teme, ki jih bodo obravnavali na letošnji Slovenski konferenci o odnosih z javnostmi (SKOJ), osrednjem nacionalnem strokovnem dogodku s področja odnosov z javnostmi. Konferenca bo v Hotelu Slovenija v Portorožu, 15. in 16. maja 2018. Organizator, Slovensko društvo za odnose z javnostmi, je posebej za študente online študija DOBA Fakultete oblikoval posebno ceno kotizacije: za udeležbo na celotni konferenci 97,60 evrov, za udeležbo samo prvi konferenčni dan 54,90 evrov ali 48.80 evrov za udeležbo na drugem konferenčnem dnevu. Obeta se zanimiv program in pestro obkonferenčno dogajanje.