15. april 2020

V projektu master@home se veliko in intenzivno dogaja

V projektu master@home (micro master Entrepreneurship ecosystem and innovative strategies), v katerem sodeluje kar 36 udeležencev v sklopu DOBA Fakultete, se veliko in intenzivno dogaja ter študenti so kljub omejitvam in delu v posebnih okoliščinah, v izrednih razmerah, tudi ob in po potresu na Hrvaškem, ohranili visoko stopnjo motivacije za delo na individualnih in skupinskih izzivih.

V okviru predmeta Entrepreneurial mind in thought and action se odvija že tretji modul From an idea to opportunity in pretekli teden sta naša visokošolska učiteljica dr. Marina Letonja in njena gostja, marketinška strokovnjakinja Katja Trop, MBA, spodbudili radovednost študentov v webinarju na temo, kako vedeti/izvedeti, kaj kupci pričakujejo in o najobičajnejših napakah, ki jih naredijo podjetniki, ko vstopajo s svojimi izdelki oz. storitvami na trg.