29. oktober 2019

Vabimo vas na brezplačen master izobraževalni program

Vse, ki bi radi nadgradili svoje podjetniško znanje, vabimo, da se prijavite na šestmesečni mednarodni program Master@Home.

Program izvajajo DOBA Fakulteta, Fakulteta za komunikacije na Univerzi v Istanbulu, Inštitut za komunikacijske študije iz Skopja in Univerza Vytautas Magnus, Oddelek za javne komunikacije iz Kaunasa. To je odlična priložnost za mednarodno virtualno mobilnost.

Master@Home: PODJETNIŠKI EKOSISTEM IN INOVACIJSKE STRATEGIJE

od 20. januarja do 28. junija 2020

Projekt je osredotočen na podjetništvo in inovacijske strategije in je sestavljen iz treh spletnih predmetov ter “capstone” projekta:

• Kako komunicirati v mednarodnih poslovnih okoljih
  • Inovativnost in inovativne poslovne strategije
  • Podjetniški um v misli in dejanju

Kdo se lahko prijavi?

Na program se lahko prijavite zainteresirani študenti in zaposleni strokovnjaki, ki imate diplomo dodiplomskega študija (1. bolonjska stopnja) in obvladate angleški jezik (B1).

Za DOBA Fakulteto je na voljo 20 prostih mest.

Prijave sprejemamo najkasneje do 30. novembra 2019. Več o mednarodnem programu in prijavi si preberite tukaj >>