13. februar 2023

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete na SBC dogodku: Nasledstvo, brez plana ne gre

Slovenian Business Club (SBC) 14. februarja organizira dogodek na temo nasledstva v družinskih podjetjih: »Nasledstvo – brez plana ne gre«. Na dogodku bo kot gostja sodelovala naša visokošolska učiteljica, dr. Marina Letonja, strokovnjakinja na področju družinskih podjetij, ki bo uvodoma predstavila pomen načrtovanja nasledstva v družinskih podjetjih in podala odgovore na vprašanje : Kako nekaterim družinskim podjetjem uspe preživeti več stoletij, glede na kompleksnost in paradoksnost družinskega poslovnega okolja?

Temu bo sledila okrogla miza, kjer bodo svoje izkušnje s pripravo na prenos nasledstva delili predstavniki družinskih podjetij: Maja Lotrič iz Lotrič meroslovje, Silvester Pečjak iz Pekarna Pečjak, Gregor Hubat iz Hubat, Rok Andlar iz Gec/Rupicapra, Vid Lepenik iz ELPRO Lepenik.