14. maj 2019

Visokošolska učiteljica doc. dr. Marina Letonja s prispevkom na IFKAD v Materi

Prispevek »Innovativeness of family SMEs: Knowledge transfer during the succession process« bo dr. Letonja predstavila na Mednarodni konferenci na temo Ekosistemi znanja in rast.

IFKAD – 14 th International Forum on Knowledge Asset Dynamics je mednarodna konferenca na temo Ekosistemi znanja in rast (Knowledge Ecosystems and Growth), ki se letos odvija v Materi, evropski prestolnici kulture 2019. Matera je idealna lokacija za razpravo o vlogi ekosistemov znanja pri oblikovanju trajnostne prihodnosti, saj bodo razvili kulturni program »Odprta prihodnost«. IFKAD s priznavanjem znanja kot ključnega gonila rasti prispeva k širitvi teorije, ugotovitev in diskurzov o dinamiki ustvarjanja vrednosti znanja, da bi še bolje razumeli vlogo ekosistemov znanja za oblikovanje trajnostne prihodnosti.

Naslov paperja: »Innovativeness of family SMEs: Knowledge transfer during the succession process«.

Prispevek je doc. dr. Marina Letonja pripravila skupaj s prof. dr. Mojco Duh iz Ekonomkse fakultete Maribor.