05. oktober 2021

Visokošolska učiteljica na dogodku Dan ženskega podjetništva

V četrtek, 7. oktobra, bo visokošolska učiteljica doc. dr. Marina Letonja na dogodku Dan ženskega podjetništva v sklopu teme Različni vidiki ženskega podjetništva predstavila rezultate raziskave Posebnosti prenosa družinskih podjetij na hčere.

V okviru GZS Podjetniško trgovske zbornice bo letos prvič organiziran Dan ženskega podjetništva, ki bo potekal v sklopu dogodka na nivoju Evropske komisije z naslovom Wegate* Summit 2021: We are the next generation. Naslov Dneva ženskega podjetništva je Različni vidiki in financiranje ženskega podjetništva in poteka pod blagovno znamko GZS v času slovenskega predsedovanja EU. Na dogodku bodo podelili tudi jubilejna priznanja ženskim podjetnicam (lastnicam oz. menedžerkam v podjetjih).

Nacionalni partner dogodka je SPIRIT Slovenija.