26. januar 2024

Vodena skupinska vadba čuječnosti in MBSR tehnik za študente

V ponedeljek ponovno pričenjamo z vadbo čuječnosti in MBSR tehnik za študente, ki želijo usvojiti tehnike za obvladovanje stresa, izboljšanje počutja, osredotočenosti ter ohranjanje psihofizičnega zdravja.

Vadbe bodo potekale online, dvakrat mesečno in so za študente DOBA Fakultete in Višje strokovne šole brezplačne.

Vodila jih bo mag. Mateja Lenarčič, mednarodno certificirana učiteljica MBSR, specializantka transakcijske analize – svetovalka, trenerka, predavateljica. Z DOBA Fakulteto sodeluje pri izvedbi gostujočih predavanj ter izobraževanj na temo čuječnosti, MBSR tehnik in komunikacije s težavnimi sogovorniki.

Vse informacije v zvezi z vadbo, termine in prijavo študentje najdejo v Kariernem in Kompetenčnem centru v virtualnem učnem okolju Blackboard.