26. september 2022

Začetek študija in uvodni dnevi za nove študente

Tudi letos bomo za nove študente DOBA Fakultete organizirali uvodna srečanja, kjer vas bomo podrobno seznanili s študijskim programom, z vlogo mentorja in vodje programa v študijskem procesu, uporabo učnih okolij in še veliko več ...

S študenti dodiplomskih in magistrskih programov se bomo srečali v torek, 11. oktobra, ob 18.00 z novimi doktorskimi študenti v ponedeljek, 17. oktobra. Po uvodnih srečanjih boste študenti nadaljevali z uvodnimi usposabljanji in pripravami na online študij.

O čem bomo govorili na uvodnem dnevu?

Naša naloga je, da vas o poteku študija informiramo in vam omogočimo, da se dobro pripravite na naloge, ki vas čakajo. Na uvodnem dnevu se boste seznanili:

• z načinom študija na DOBA Fakulteti,
  • z orodji, ki jih boste uporabljali kot podporo študiju.

Srečanja bodo potekala ONLINE.

Kaj boste potrebovali za udeležbo na uvodnem dnevu?

Potrebovali boste računalnik, dobro internetno povezavo, kamero in tudi slušalke (ni nujno). Seveda pa tudi uporabniško ime in geslo, kar vam bomo poslali na dan uvodnega dne ter priložili navodila za vstop v virtualno učno okolje.