04. julij 2023

Zaključil se je prvi prijavni rok

30. 6. se je zaključil prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske, magistrske in doktorski študijski program na DOBA Fakulteti.

V študijskem letu 2023/2024 se omeji vpis v:

• magistrski študijski program Menedžment pametnih mest – redni študij
  • dodiplomski študijski program Uporabna psihologija

V skladu z merili in postopki za izbiro kandidatov bo DOBA Fakulteta izvedla izbirni postopek.

Za vpis v druge študijske programe vpis ni omejen, zato bodo sprejeti vsi kandidati, ki v skladu z Razpisom za vpis izpolnjujejo pogoje za vpis.

Pomembni datumi

• Kandidati za vpis v magistrske programe boste informacijo o sprejetju prejeli 3. 7. 2023.
  • Kandidati za vpis v dodiplomske programe (razen za vpis v program Uporabna psihologija) boste informacijo o sprejetju prejeli 3. 7. 2023.
  • Kandidati za vpis v dodiplomski program Uporabna psihologija boste informacijo o sprejetju prejeli 14. 7. 2023.

Vpis kandidatov bo potekal najkasneje do 19. 7. 2023.

Spremljajte vašo elektronsko pošto.