10. februar 2020

Zavetišču za živali Maribor predali donacijo v višini 400 evrov

Kljub vse večji ozaveščenosti ljudi o pravicah živali in pravilni ter odgovorni skrbi zanje je na žalost v zavetiščih še vedno polno psov in mačk, ki lahko le upajo, da bodo nekoč dobili ljubečega lastnika.

Zato nas zelo veseli, da smo lahko v petek v okviru Dobine dobrodelne akcije »Štirje letni časi solidarnosti« predali Zavetišču za živali Maribor donacijo v višini 400 evrov. Za muce in pse smo nakupili veliko kvalitetne hrane ter ogromno posebnih prehranskih dodatkov za slabotne in obolele živali ter mladičke.

Donacijo je sprejela oskrbnica Katja Ferlič, medtem ko je vodja zavetišča, gospod Tomaž Kristanič, povedal, da so takšnih donacij zelo veseli, saj s tem živalim omogočijo kvalitetnejše bivanje v zavetišču oz. slabotne in obolele živali pozdravijo, da jih je nato nekdo pripravljen posvojiti.

Donacije Dobe.     Peter Baloh, direktor financ na DOBA Fakulteti.     Zvezdana Strmšek, akademska svetovalka na DOBA Fakulteti.