Ponosni
08. januar 2019

Ženska leta 2018 je Polona Lah, diplomantka Dobe

S ponosom sporočamo, da je so bralci revije Zarja za žensko leta 2018 izbrali diplomantko Višje strokovne šole DOBA, Polono Lah.

Polona Lah, vodja projektov v mariborskem domu starejših Danice Vogrinec, je lani s sodelavci organizirala brezplačno počitniško varstvo za sedemsto šolarjev. Sicer je pa zelo aktivna humanitarka tudi v svojem prostem času in je pred časom že povzdignila svoj glas, ko je z odprtim pismom opozorila na veliko revnih slovenskih otrok.

Med nominirankami je bilo ob Poloni Lah še 9 izjemnih žensk, ki se lahko pohvalijo s posebnimi dosežki in si prizadevajo za boljši svet.

Na Dobi smo ponosni na vse naše diplomante, seveda se pa še posebej veselimo, ko prejmejo nagrado, priznanje in se izkažejo z izjemnimi dosežki.