Uveljavljen, preizkušen in edini mednarodno akreditiran online študij v Sloveniji

Online študij na Dobi že 24 let

Danes ima DOBA edina ustanova v jugovzhodni Evropi dve mednarodni akreditaciji za kakovostno izvajanje online študija in uživa velik ugled doma in v tujini.

Na DOBI izvajamo preizkušen in sodoben online študij že od leta 2000. Z več kot 5.600 diplomanti in dvema mednarodnima akreditacijama smo prepoznani kot najbolj kakovosten online študij v jugovzhodni Evropi. Izvajamo najzahtevnejši model online izobraževanja v virtualnem učnem okolju, kjer lahko dostopate do vseh vsebin in uporabljate komunikacijska orodja. Edinstvena prednost našega študija na daljavo je celovita podpora, ki jo nudimo študentom od začetka do konca študija – spremljajo vas online mentorji, visokošolski učitelji, osebno vas spremljajo akademski svetovalci, na voljo vam je tudi tehnična podpora.

Izkušnje študentov

Na webinarju Kako študiramo online na DOBI?, so študenti DOBA Fakultete predstavili izkušnje z online študijem – te vas bodo gotovo zanimale.

Za ogled posnetka kliknite na sliko.

Ponujamo 10 študijskih programov, kjer študirate na daljavo

Odločite se za pridobitev visoke izobrazbe, ki vam bo omogočila ohranitev delovnega mesta, napredovanje, morda pa tudi nove poklicne možnosti doma ali v tujini.

Izpolnite vprašalnik in preverite, ali je online študij pravi način študija za vas >>

Kje in kako do več informacij

• Izpolnite >>informativno prijavo in posredovali vam bomo več informacij.
  • Udeležite se >>informativnih dni.
  • Pokličite nas, za vas si bomo vzeli čas in vam svetovali: na 02 228 38 53.
  • Pišite nam na informacije@doba.si.

Urška Žolnir,

olimpijska prvakinja
Vedno želim biti odlična. Tudi zato sem izbrala online študij na DOBA Fakulteti. S podporo odličnih sošolcev, profesorjev, online mentorjev in sodelavcev fakultete mi je uspel nov vrhunski dosežek – diploma.

Urška Žolnir,

olimpijska prvakinja