17. april 2018

Kako kreirati najugodnejše življenjske pogoje v mestu?

Pri predmetu Ekonomija mesta prihodnosti bomo gostili Rolfa Helberga, ustanovitelja in direktorja podjetja Home2Live iz Norveške.
12. april 2018

Mednarodni inovativni Hackathon: Hack the waste

Naši študenti online študija so pred novim izzivom. Sodelovali bodo v mednarodnih, interdisciplinarnih timih in v 24 urah skušali ustvariti novo rešitev na aktualen problem.
10. april 2018

Učiteljica DOBA Fakultete na izmenjavi v Franciji

Mednarodno sodelovanje je pomemben del delovanja DOBA fakultete in Erasmus mobilnosti močno prispevajo k širjenje naše prepoznavnosti, izmenjavi dobrih praks in nenehnemu razvoju.
06. april 2018

Mednarodni virtualni timi kot odskočna deska za priložnosti na trgu dela

Študenti online študija DOBA Fakultete razvijajo najbolj iskane kompetence s sodelovanjem v mednarodnih virtualnih timih.
MAR
26. marec 2018

Več kot 3000 prijavljenih na prvem DOBA online summitu

Naši strokovnjaki, predavatelji z DOBA Fakultete, ki se ponaša s kar dvema mednarodnima akreditacijama online študija, so v virtualnih druženjih predstavljali izjemno zanimive in aktualne vsebine s področij odnosov z javnostmi, ekonomije, ...