20. oktober 2022

DigAge+ Digital Upskilling of the existing ageing workforce

17. in 18. oktobra je na DOBA Fakulteti potekalo drugo transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+. Na sestanku so aktivno sodelovali predstavniki partnerskih institucij iz Belgije, Finske, Francije in Poljske.
14. oktober 2022

Študenti DOBA Fakultete so začeli s projektom mednarodne virtualne mobilnosti (WAB)

V torek, 11. oktobra se je odvijalo globalno kick off srečanje udeležencev mednarodne virtualne mobilnosti WAB 2022 (Working Across Borders) iz 14 institucij, 10 držav in 4 kontinentov.
11. oktober 2022

Teorija in praksa z roko v roki: gostujoče predavanje o coworking prostoru BIZkoshnica

V sklopu predmeta Podjetništvo in kultura podjetja, ki ga poučuje dr. Marina Letonja, bomo gostili mr. sc. Gordano Ćorić in Mirelo Marović Omerzu iz zagrebške BIZkoshnice.
11. oktober 2022

Uvodni tedni in priprava na študij

V novem študijskem letu bo na DOBA Fakulteti študiralo kar 1740 študentov v dodiplomskih, magistrskih in v doktorskem programu. Število študentov nas uvršča na četrto mesto po številu ...

Novo priznanje uspešnemu delu

Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBE je prejela priznanje Gospodarske Zbornice Slovenije za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke.
1...31
333435...129