14. marec 2018

Prvo mesto za Happy Cap!

Mreženje predmetov v programu Poslovanje je tudi letos obrodilo inovativne projekte, ki so jih študentje predstavili na zaključnem dogodku v Mariboru.
12. marec 2018

Obisk univerze v Sevilli

Visokošolski učitelj DOBA Fakultete, doc. dr. Marko Divjak, je med 20. in 23. februarjem 2018 v okviru programa mobilnosti osebja ERASMUS+ obiskal Univerzo v Sevilli.
08. marec 2018

Izberite kakovosten e-študij s primerno ceno

Odločitev za študij in za nadaljevanje izobraževanja je težka odločitev, ob obilici ponudbe se premalokrat vprašamo, kaj vpliva na kakovost posamezne izobraževalne ustanove.
08. marec 2018

Direktorica DOBA Fakultete na kongresu podjetnic

Na največjem poslovnem srečanju žensk v podjetništvu v JV Evropi je v okviru panela na temo družinskega podjetništva sodelovala tudi Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete.
05. marec 2018

ERASMUS UTRINKI Prvi mesec v Parizu

"Ob osmih grem z metrojem do postaje Filles du Calvaire in potem pet minut peš do turistične agencije, v kateri opravljam prakso." Začne Dorotea Borković, študentka online študija Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi.