13. april 2022

Izjemna priložnost: Brezplačno se vključite v predmet in spoznajte online študij

Vabimo vas, da tudi vi preizkusite Dobin model online študija in se popolnoma brezplačno vključite v en študijski predmet. Tako se boste lahko sami prepričali o kakovosti izvedbe online študija, ki je prepričal tudi mednarodne strokovnjake, saj je naša fakulteta prva in (zaenkrat tudi edina) v Sloveniji in JV Evropi s kar dvema mednarodnima akreditacijama.

Za Vas smo izbrali dva aktualna predmeta:

• Menedžment dogodkov (dodiplomski)
  • Pozitivna psihologija (magistrski)

Po uspešno zaključenem predmetu boste prejeli javnoveljavno potrdilo (6 ECTS), ki jih boste lahko uveljavili tudi pri vpisu v katerikoli dodiplomski ali magistrski program na DOBA Fakulteti.

Prijavite se lahko do 13.maja 2022 oz. do zapolnitve mest.

V sredo, 18. maja zvečer, bo potekalo online uvodno srečanje, kjer boste spoznali vse, kar potrebujete za nemoten študij izbranega predmeta.

>> Več informacij in prijava