06. maj 2019

Ob 20-letnici online študija na Dobi in v Sloveniji – brezplačen predmet

Vabimo vas, da izkoristite edinstveno priložnost in se popolnoma brezplačno vključite v en študijski predmet in tako v popolnost spoznate vrhunski Dobin model online študija.

Za vas smo izbrali dva aktualna in zanimiva predmeta za vaše napredovanje in razvoj kariere.

Predmet Osebni menedžment za vse, ki imate zaključeno srednjo šolo
Z izzivi osebnega menedžmenta se srečujemo vsakodnevno: Kako si organizirati čas, da bomo čimbolj učinkoviti? Kako učinkovito komunicirati in reševati konflikte? Pri predmetu boste spoznali model »velikih pet« faktorjev osebnosti, ugotovili, katera je vaša prevladujoča strategija reševanja konfliktov, preizkusili eno izmed tehnik za spodbujanje ustvarjalnosti …

Predmet Komuniciranje z vplivnimi javnostmi in lobiranje za vse z zaključeno fakulteto
Pogosteje, kot se tega zavedamo, smo se v različnih okoliščinah prisiljeni angažirati v vlogi lobista oziroma pri pogajanjih zastopati svojo organizacijo. Glavni poudarki predmeta bodo na: komuniciranju z vplivnimi javnostmi in mreženju, zastopanju interesov in lobiranju ter pogajalskim tehnikam.

Vključitev je popolnoma brezplačna, a je število mest omejeno. Prijavite se >>