03. april 2020

Online študij na DOBA Fakulteti poteka nemoteno

Okoli 1500 študentov online študija, ki so vključeni v devetih programih na DOBA Fakulteti svoje obveznosti opravlja nemoteno, brez prekinitev.

Online študij na DOBA Fakulteti ponuja študentu več kot le posnetke predavanj. Študijske programe izvajamo v celoti online, brez fizičnega kontakta med študentom in profesorjem, online študij poteka v virtualnem okolju, ki omogoča komunikacijo med študenti, profesorji in online mentorji. Tako v virtualnem okolju študentje dostopajo do gradiv, študijskih aktivnosti in nalog, do komunikacijskih orodij.

Ključ do uspeha pri online študiju je podpora, zato za nemoten potek pedagoških in strokovnih procesov tekom študija še naprej skrbijo učitelji, online mentorji, strokovni sodelavci DOBE in tehnična podpora, ki so za študente dosegljivi v virtualnem učnem prostoru vsak dan. Preberite vse prednosti online študija na DOBA Fakulteti.

Preberite osebne izkušnje študentov, kako uspešno usklajujejo delo na daljavo in online študij.