27. oktober 2023

Predstavitev DOBINEGA modela online študija za partnerje na Poljskem

V ponedeljek, 16. oktobra 2023, je doc. dr. Marko Divjak, visokošolski učitelj in raziskovalec na DOBA Fakulteti, izvedel predavanje za predstavnike WSB univerze na Poljskem, ki je pomemben partner v projektih VR4SKILLS ter Game4Change in v mreži poslovnih šol Businet.

V predavanju z naslovom »20 years of experience with online learning delivery at DOBA Business School: Lessons learnt« je dr. Divjak predstavil najpomembnejše elemente Dobinega modela online študija (ocenjevanje, sodobne pedagoške pristope, podporo) in pojasnil, kako se je DOBA Fakulteta odzvala na spremenjene okoliščine v izobraževanju, ki jih je povzročila razširjenost razpoložljivih orodij umetne inteligence.

Izmenjava dobrih praks in izkušenj ter mreženje z uveljavljenimi institucijami in priznanimi strokovnjaki iz tujine predstavljajo pomembno naložba za krepitev bilateralnega sodelovanja in prispevajo k dvigu ugleda DOBA Fakultete v strokovni javnosti.