09. december 2022

Pričetek projekta VR4Skills

8. 12. 2022 smo se udeležili prvega sestanka partnerjev mednarodnega projekta VR4Skills. S sestankom smo uspešno pričeli projekt, ki se osredotoča na identifikacijo in razvoj manjkajočih kompetenc zaposlenih na visokošolskih ustanovah po Evropi, tudi s pomočjo virtualne resničnosti.

Vodilni partner projekta je Akademia WSB iz Poljske, poleg DOBA Fakultete pa sodelujejo še UC Leuven (Belgija), Istanbul Aydin University (Turčija), AVANS Business school (Nizozemska) in mreža Businet.

Projekt VR4Skills – Comprehensive Training Framework for Leaders of Internationalization enhanced by Virtual Reality (VR) in a post-pandemic era (Virtualna resničnost za kompetence: Celovit okvir usposabljanja za vodje internacionalizacije v popandemičnem času okrepljen z virtualno resničnostjo) je financiran iz programa Erasmus + Partnerstva za sodelovanje v visokem šolstvu.

>> Več o projektu