04. februar 2019

Usposabljanje za delo na družbenih omrežjih

V sklopu projekta EnDigiCom smo izvedli usposabljanje »Social Media Modules For Management Assistants«.

Konec januarja je na DOBA Fakulteti potekalo usposabljanje na temo uporabe družbenih medijev za uporabo v podjetjih. Tridnevnega usposabljanja, ki je potekalo v celoti v angleščini, se je udeležilo 17 udeležencev iz petih držav, od tega tri sodelavke DOBA Fakultete. Usposabljanje je zajemalo vsebine inbound marketinga, uporabe različnih kanalov družbenih medijev, analitiko marketinških kampanji … Pripravili in izvedli sta ga strokovnjakinji Jasna Suhadolc (Virtua PR, Slovenija) in Natascha Ljubic (Wds7, Avstrija), na podlagi ugotovitev v projektu EnDigiCom (Enhanced Digital Competencies for Business Usage).

Izvedba tega projekta je financirana s strani Evropske Unije. Vsebina komunikacije je izključno odgovornost avtorja in v nobenem primeru ne predstavlja stališč Evropske komisije.