17. december 2018

Tradicionalno srečanje online mentorjev

Vsako leto v decembru na DOBA Fakulteti gostimo najpomembnejši člen online študija – online mentorje. Letos se je srečanja udeležilo 32 mentorjev iz Slovenije in Hrvaške. Na srečanju smo skupaj pogledali dosežke ...
14. december 2018

Večerova gospodarstvenica Štajerske 2018 je direktorica DOBE, Jasna Dominko Baloh

V kategoriji gospodarstvenik Štajerske sta bila nominirana tudi Marko Drobnič, predsednik uprave družbe Talum Kidričevo in Franjo Bobinac, predsednik uprave Gorenja.
14. december 2018

Gostujoče predavanje

Predavanje o poznavanje navad in nakupnega vedenja strank s primeri iz prakse, 18.12.2018
13. december 2018

Dekan, visokošolska učiteljica in diplomant udeleženci International Scientific Business Conference: Leadership and Management

V četrtek, 13. decembra, bodo predstavniki naše fakultete s predavanji sodelovali na 4th INTERNATIONAL SCIENTIFIC BUSINESS CONFERENCE: LEADERSHIP AND MANAGEMENT - LIMEN 2018, ki bo potekala v Hotelu Moskva v Beogradu.
13. december 2018

Direktorica Dobe nominiranka za gospodarstvenika Štajerske 2018

Večerovo osebnost Štajerske letos izbirajo že tretjič zapored. V kategoriji gospodarstvenik Štajerske 2018 je letos med tremi nominiranci tudi direktorica Dobe, Jasna Dominko Baloh.