20. september 2023

Doba Fakulteta na Jesenski šoli 2023: Učenje in izmenjava dobrih praks

Doba Fakulteta je ponosno sodelovala na Jesenski šoli terciarnega izobraževanja 2023, ki jo je organiziral Cmepius.
20. september 2023

Horizon projekt Ecosys4you: Številne priložnosti za študente

Horizon Projekt Ecosys4you bo prinesel nove in zanimive priložnosti za študente, ki se želijo potopiti v svet podjetništva.
11. september 2023

Razvojno srečanje visokošolskih učiteljev, online mentorjev DOBA Fakultete ter predavateljev Višje strokovne šole DOBA

Letošnje razvojno srečanje bomo posvetili premisleku o izvajanju študijskega procesa ter posodobitvi in dopolnitvi načinov preverjanja in ocenjevanja znanja.
04. september 2023

K sodelovanju vabimo: asistenta raziskovalca z doktoratom ali doktoranda (m/ž)

Prijavo z dokazili pošljite do 12. 9. 2023 po elektronski pošti na: zaposlitev@doba.si s pripisom: »Prijava na razpis za Asistenta raziskovalca z doktoratom ali doktoranda (m/ž)«
AVG
18. avgust 2023

Zagovori magistrskih del v avgustu

Zagovor je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
1...13
151617...127