JUN
01. junij 2018

Poglabljamo sodelovanje z nizozemsko univerzo

Vesna Kolenc Potočnik, vodja programov na DOBA Fakulteti, je v sklopu našega sodelovanja z NHL Stenden University obiskala njihov kampus in predavala študentom. Svoje misli je strnila v kratek zapis.
29. maj 2018

Študentje pripravljali projekt za Zavetišče Ljubljana

Študentje so pri predmetu Kreativno sporočanje pripravljali poslovni fundraising projekt za Zavetišče Ljubljana.
25. maj 2018

Varovanje osebnih podatkov

Obveščamo vas, da smo posodobili Izjavo o varstvu osebnih podatkov, ki je usklajena s pravili in načeli, ki jih nalaga Splošna uredba o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Že pred uredbo smo na Dobi z vašimi podatki ravnali skrbno in tako bo tudi v ...
25. maj 2018

DOBA Fakulteta med finalisti za marketinško odličnost leta

Društvo za marketing Slovenije, bo v torek, 29. maja, na 23. Slovenski marketinški konferenci v Portorožu podelilo nagrado marketinška odličnost 2018.
24. maj 2018

»Storytelling« kot primer dobre prakse s področja Pozitivne psihologije

Magistrica programa Organiziranje in menedžment socialnih dejavnosti bo v okviru gostujočega predavanja študentom predstavila storytelling kot inovativni pristop k delu z ljudmi.