11. julij 2023

Prosta mesta za vpis

Obveščamo vas, da je za nekatere programe na voljo še nekaj prostih vpisnih mest. Vpis v drugem prijavnem roku bo potekal od 16. avgusta naprej.
10. julij 2023

Nova številka znanstveno strokovne revije Doba Fakultete

V tokratni številki revije Mednarodno inovativno poslovanje so objavljeni članki s področja marketinga, novih tehnologij in inovacij kot tudi s področja ekonomske politike in bančništva.
06. julij 2023

Uspešen zaključek študijskega leta 2022/2023

Študijsko leto zaključuje 1770 študentov dodiplomskih, magistrskih in doktorskega programa. Učno okolje za online študij Blackboard in celostna podpora med študijem so tudi letos najvišje ocenjeni.
04. julij 2023

Zaključil se je prvi prijavni rok

30. 6. se je zaključil prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske, magistrske in doktorski študijski program na DOBA Fakulteti.
JUN
30. junij 2023

Delodajalci potrjujejo: DOBA Fakulteta krepi kompetence za uspešno kariero

Anketiranje delodajalcev diplomantov je ključno orodje za pridobivanje informacij o uspešnosti naših diplomantov na trgu dela in pridobivanju podatkov o ustreznosti ter uporabnosti znanj in kompetenc, ki so jih pridobili ali razvili med e-študijem.
1...14
161718...126