22. september 2023

DOBA Fakulteta na konferenci Kako do pametnih mest

Doc. dr. Aidan Cerar, visokošolski učitelj in strokovnjak s področja pametnih mest bo na konferenci gost okrogle mize na temo: Stanje in nadaljnji razvoj pametnih občin v Sloveniji
21. september 2023

Najboljši učitelji in online mentorji po mnenju študentov 2022/2023

Svetovni dan učiteljev letos obeležujemo z razglasitvijo naj učiteljev, predavateljev in online mentorjev na DOBA Fakulteti in Višji strokovni šoli DOBA.
20. september 2023

Doba Fakulteta na Jesenski šoli 2023: Učenje in izmenjava dobrih praks

Doba Fakulteta je ponosno sodelovala na Jesenski šoli terciarnega izobraževanja 2023, ki jo je organiziral Cmepius.
20. september 2023

Horizon projekt Ecosys4you: Številne priložnosti za študente

Horizon Projekt Ecosys4you bo prinesel nove in zanimive priložnosti za študente, ki se želijo potopiti v svet podjetništva.
11. september 2023

Razvojno srečanje visokošolskih učiteljev, online mentorjev DOBA Fakultete ter predavateljev Višje strokovne šole DOBA

Letošnje razvojno srečanje bomo posvetili premisleku o izvajanju študijskega procesa ter posodobitvi in dopolnitvi načinov preverjanja in ocenjevanja znanja.
1...12
141516...126