30. november 2022

Priložnost za mednarodno virtualno mobilnost

Šest mesečni (neformalni) program, ki bo potekal od januarja do junija 2023, bo v celoti potekal online,  v angleškem jeziku, vseboval bo 5 predmetov in hackathon. Program je brezplačen in udeležencem omogoča, da izberejo posamični predmet ali celoten ...
29. november 2022

Projekt DIG-AGE+: Razvoj digitalnih kompetenc zaposlenih nad 50 let

DigAge+ Digital Upskilling of the existing ageing workforce: 18. novembra 2022 smo na DOBA Fakulteti v virtualnem okolju izvedli fokusno skupino v sklopu projekta DIG-AGE+.
28. november 2022

Prispevajmo k nasmehom otrok – tradicionalna dobrodelna akcija

Svet hiti in še posebej v teh časih redkeje pomislimo na ljudi okoli nas, smo z njimi manj v stiku. Hkrati pa trenutna situacija še poglablja stiske ljudi. Na DOBI celo leto poteka projekt »Štirje letni časi solidarnosti«.
24. november 2022

Zagovori magistrskih nalog v novembru

Objavljamo seznam študentov, ki bodo v novembru 2022 na DOBA Fakulteti zagovarjali magistrske naloge.
23. november 2022

Izobraževanje za online mentorje

Prvo letošnje izobraževanje za online mentorje DOBA Fakultete na temo: Standardi dela online mentorjev in komunikacija s težavnimi sogovorniki.
1...27
293031...127