21. februar 2022

Gostujoče predavanje: Izbrani primeri iz farmacevtske industrije

Študenti doktorskega programa Inovacije in trajnostno poslovanje v digitalni družbi bodo imeli izjemno priložnost, saj bodo prisotni na webinarju, ki ga bo gostila dr. Vasilisa Sazonov. Je vodja globalnega oddelka za politiko dostopa in ...
21. februar 2022

DOBA Fakulteta uspešno začela nov mednarodni projekt

V okviru sheme Erasmus + Sodelovalna partnerstva v poklicnem izobraževanju in usposabljanju smo pričeli z mednarodnim projektom, ki bo trajal 2 leti.
18. februar 2022

Razpis za delovno mesto: Pomočnik tajnika fakultete

K sodelovanju vabimo ambicioznega in zavzetega sodelavca, ki ima željo po novih izzivih in profesionalnemu razvoju.
09. februar 2022

Diskusijski webinar o standardih dela online mentorjev

Kar 51 mentorjev, ki aktivno sodelujejo pri online študiju se je udeležilo izobraževanja v okviru Kompetenčnega centra.
04. februar 2022

Gostujoča predavanja v februarju

V mesecu februarju smo za dodiplomske študente pripravili serijo zanimivih predavanj gostujočih predavateljev in gostov iz prakse.
1...43
454647...128