21. februar 2022

DOBA Fakulteta uspešno začela nov mednarodni projekt

V okviru sheme Erasmus + Sodelovalna partnerstva v poklicnem izobraževanju in usposabljanju smo pričeli z mednarodnim projektom, ki bo trajal 2 leti.
18. februar 2022

Razpis za delovno mesto: Pomočnik tajnika fakultete

K sodelovanju vabimo ambicioznega in zavzetega sodelavca, ki ima željo po novih izzivih in profesionalnemu razvoju.
09. februar 2022

Diskusijski webinar o standardih dela online mentorjev

Kar 51 mentorjev, ki aktivno sodelujejo pri online študiju se je udeležilo izobraževanja v okviru Kompetenčnega centra.
04. februar 2022

Gostujoča predavanja v februarju

V mesecu februarju smo za dodiplomske študente pripravili serijo zanimivih predavanj gostujočih predavateljev in gostov iz prakse.
02. februar 2022

Gostujoče predavanje v programu Menedžment v sociali in izobraževanju

Predavanje z naslovom "Socialne predstave in njihova funkcija pri delovanju socialnih skupin" bo govorilo o tem, da je vsak posameznik socialno bitje in v tem smislu eksistenčno odvisen od socialnega okolja.
1...44
464748...129