14. december 2021

Vključitev v predmete kot občan v študijskem letu 2021/2022

Na DOBA Fakulteti vam v sklopu vseživljenjskega izobraževanja omogočamo, da pridobite nova znanja ali obnovite znanja z določenega strokovnega področja.
06. december 2021

Kako sem spremljala uvajanje izobraževanja na daljavo v času Covida - 19

Direktorica DOBA Fakultete, Jasna Dominko Baloh, je v prispevku za publikacijo Andragoškega zavoda Slovenije opisala, kako je kot direktorica Dobe, kjer se že skoraj 25 let ukvarjamo z razvojem e-izobraževanja, spremljala vpeljevanje le-tega.
06. december 2021

V okviru programa Erasmus+ krepimo mednarodno sodelovanje in spoznavamo najboljše prakse

Visokošolska učiteljica, doc. dr. Marina Letonja, in direktorica marketinga in prodaje, Dina Potočnik, se bosta v tem tednu udeležili International Staff Week-a na Faculty of Management of UC Leuven-Limburg.
01. december 2021

Gostujoče predavanje dr. Janeka Muska

Na DOBA Fakulteti je v okviru predmeta Psihologija osebnosti, motivacija in emocije v dodiplomskem programu Uporabna psihologija potekalo gostujoče predavanje priznanega psihologa, dr. Muska.
01. december 2021

Prispevajmo k nasmehom otrok – tradicionalna dobrodelna akcija

Na DOBI v decembru začenjamo s tradicionalno dobrodelno akcijo in poskušamo pomagati otrokom. Z majhnim darilom imate tudi vi priložnost polepšati dneve otrokom iz Materinskega doma in Svetovalnice za žrtve nasilja in zlorab Maribor.
1...47
495051...128