DEC
01. december 2021

Prispevajmo k nasmehom otrok – tradicionalna dobrodelna akcija

Na DOBI v decembru začenjamo s tradicionalno dobrodelno akcijo in poskušamo pomagati otrokom. Z majhnim darilom imate tudi vi priložnost polepšati dneve otrokom iz Materinskega doma in Svetovalnice za žrtve nasilja in zlorab Maribor.
26. november 2021

Na mednarodnem posvetu DOBA Fakultete udeleženci iz celega sveta

Kot nosilci razvoja online izobraževanja sledimo trendom inovativne pedagogike v online izobraževanju.
09. november 2021

Magistrski študenti pričenjajo leto z inovativnostjo ter posebnim gostom

Študentom magistrskih programov bo dr. Aleš Ugovšek predstavil inovativnost v Sloveniji.
09. november 2021

Gostujoče predavanje Kristijana Gregorića na DOBA Fakulteti

Na DOBA Fakulteti v tem mesecu gostimo partnerja raziskovalne hiše Valicon, gospoda Kristijana Gregorića.
05. november 2021

Diskusijski webinar o smiselnosti uporabe videoposnetkov pri predmetih na DOBA Fakulteti

Visokošolski učitelji in učiteljice DOBA Fakultete v svoje predmete tudi v št. letu 21/22 uvajajo pedagoške inovacije in dobre prakse. 24. 11. se bodo srečali na Diskusijskem webinarju na temo smiselnosti uporabe videoposnetkov pri pri predmetih.
1...49
515253...130