AVG
15. avgust 2021

Drugi prijavni rok

Obveščamo vas, da se 16. avgusta prične drugi prijavni rok za vpis v študijske programe DOBA Fakultete. Vpis v drugem prijavnem roku poteka do zapolnitve prostih mest oziroma najkasneje do 30. 9.
AVG
02. avgust 2021

Mediana: DOBA Fakulteta bo tudi v tem študijskem letu prva izbira

Mediana je v mesecu juniju naredila raziskavo med zaposlenimi, starimi med 25-45 let o formalnem izobraževanju.
24. julij 2021

DOBA Fakulteta ponovno prejela mednarodni certifikat za kakovost online izobraževanja

DOBA Fakulteta je prejela podaljšanje prestižnega mednarodnega certifikata EOCCS, ki ga podeljuje Evropsko združenje poslovnih šol – EFMD (European Foundation for Management Development).
23. julij 2021

Direktorica DOBA Fakultete prejela gospodarskega oskarja

Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete, je na 53. podelitvi nagrad Gospodarske zbornice Slovenije, ki je potekala v Poletnem gledališču Studenec pri Krtini, prejela nagrado GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke za leto 2020
22. julij 2021