18. september 2019

Maša Butara Naj digitalka 2019

Maša Butara, soizvajalka predmeta Strategije družbenih medijev in marketing na DOBA Fakulteti in direktorica vsebin in digitalnih strategij, Luna TBWA, d. o. o. je Naj digitalka 2019. Iskrene čestitke.
17. september 2019

Iz teorije v prakso: študenti DOBA Fakultete na študijskem obisku v Amsterdamu

Študenti magistrskega programa Menedžment pametnih mest so na študijskem obisku v Amsterdamu, kjer v živo spoznavajo strategijo in dobre prakse mesta Amsterdam.
16. september 2019

DOBA Fakulteta bo gostila zaposlene iz podjetja Unior d.d.

Obiskali nas bodo zaposleni iz splošnega sektorja iz podjetja Unior d.d. iz Zreč. V sklopu njihovega obiska bo mag. Klemen Žibret, izvršni direktor in učitelj na DOBA Fakulteti, izvedel predavanje.
12. september 2019

Zadnji sestanek projekta EnDigiCom

Splošni cilj projekta je nadaljnji razvoj poklicnega usposabljanja za organizacije, ki želijo svoje zaposlene usposobiti za obvladovanje vsakodnevnih izzivov.
10. september 2019

DOBA ambasadorka dogodka NOBEN ME NE RAZUME

Zagotovo ste se že kdaj počutili, kot da ste sami na tem svetu, da ste edini, ki vas ne razumejo … Kako preseči ta občutek nemoči?