AVG
21. avgust 2019

Imate nezaključen študij?

Ste v preteklosti že študirali na kateri od fakultet v sorodnem programu? Pa ste zaradi različnih osebnih in poslovnih razlogov študij prekinili?
AVG
16. avgust 2019

Kako pridobiti podporo delodajalca za študij, ki vas zanima

Pred pogovorom s svojim delodajalcem morate biti dobro pripravljeni. Brez načrtovanja strategije, kako boste to izvedli, da bo kar največ možnosti za uspeh, ne bo šlo.
JUL
15. julij 2019

Kolumna dekana: Razlog za pravila

V novi kolumni Razlog za pravila dekan DOBA Fakultete predstavi pogled, ki je prevladoval v Sloveniji od samih začetkov tranzicije naprej.
JUL
04. julij 2019

Predstavniki DOBA Fakultete na usposabljanju na Dunaju

V juniju je na Dunaju potekal tridnevni trening v okviru projekta EnDigiCom, ki so se ga udeležili tudi trije predstavniki DOBA Fakultete, ki se ponaša z dvema mednarodnima akreditacijama online študija.
JUN
26. junij 2019

Uspešen zaključek 11. virtualne poletne šole

Tudi letos beležimo mednarodno udeležbo 151 udeležencev iz 40 različnih držav od Portugalske, Rusije, Mozambika do Združenih Arabskih Emiratov in Brazilije.